GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 10706661

nr 1070 6661

Ytterfoder

Asien, höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 november 2016
kl 20:55:35